FESTOOL HK 55 EBQ-Plus-FSK 420

Popis produktu

Parametry produktu

Průměr kotouče
160 mm
Max. hloubka řezu
55 mm

Parametry produktu

Průměr kotouče
160 mm
Max. hloubka řezu
55 mm

Popis produktu

Balení s HK 55 EBQ-Plus-FSK obsahuje

  • 1x pilový kotouč (W18)
  • 1x uvolňovací klíč (vel. 5)
  • 1x kapovací lišta (FSK 420)
  • 1x kufr Systainer (SYS3 M 337)

Profesionální ruční kotoučová pila Festool HK 55 EBQ s výkonným 1200W motorem a spolehlivou elektronikou pro regulaci výkonu a udržení konstantních otáček. Pila HK 55 představuje ideální startovací model v segmentu profesionálních okružních pil Festool pro každodenní práci se dřevem, která dokonalé kombinuje uživatelsky přívětivou konstrukci, promyšlenou ergonomii a jednoduché ovládání se sadou pokročilých prvků od možnosti zanoření kotouče, dálkového ovládání kyvného krytu nebo rychlé výměny pilového kotouče přes upínání FastFix. Nabízená varianta s označením HK 55 EBQ-Plus-FSK 420 (576131) je dodávaná navíc společně s kvalitní kapovací lištou FSK pro mobilní a úhlově přesné provádění kapovacích řezů.

Univerzál pro práci se dřevem

Pila HK 55 EBQ je svým výkonem a možností maximálního zanoření do hloubky 55 mm vhodná pro rychlé a přesné zkracování střešních latí nebo přiřezávání prken a deskových materiálů. Výkon pily lze navíc snadno přízpůsobit pomocí systému regulace výkonu MMC, který zároveň hlídá udržení konstantních otáček a teplotu nářadí při práci.

Vysoká bezpečnost práce

Pro volný výhled na pilový kotouč lze kyvný ochranný kryt pomocí ovládání na přední rukojeti přesunout dozadu a uvolnit tak pilový kotouč, přičemž ruce zůstávají po celou dobu v bezpečné vzdálenosti od pilového kotouče. Vodicí klín navíc umožňuje nerušené řezání bez pnutí a práce s pilou je o to bezpečnější. integrovaný klín v pružně uloženém kyvném krytu také umožňuje s pilou HK 55 EBQ-Plus provádět i bezpečné ponorné řezy s možností přednastavení hloubky.

Doraz a kapovací lišta FSK

Pevné příložné čepy a nastavitelný doraz umožňují přesně opakovatelné úhlové řezy v rozmezí od 0 do 50 °. Pilu HK 55 EBQ lze také hravě spojit s kapovací lištou FSK (součástí balení), která umožňuje vytvořit snadno ovladatelný kapovací systém pro úhlově přesné řezy. Pro nepřetržitou připravenost k použití je kapovací lišta navíc vybavená dorazovým jezdcem a integrovanou stahovací gumou, která při řezání pilu automaticky vrací do výchozí polohy.

Záruka all-inclusive (36 měsíců)

Po zakoupení je možné pilu HK 55 zaregistrovat na stránkách výrobce Festool a získat nadstandartní záruku All-inclusive, která po dobu 36 měsíců zajišťuje bezplatné opravy a servis, garanci náhradních dílů (až 10 let) a náhradu pily při krádeži.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.